CENTRUM NAPRAW SAMOCHODÓW TADUESZ SZUBA

CENTRUM NAPRAW SAMOCHODÓW TADUESZ SZUBA

Sprzedaż: Zamknięte Serwis: Zamknięte

Godziny otwarcia

Serwis

Poniedziałek: 07:00-19:00
Wtorek: 07:00-19:00
Środa: 07:00-19:00
Czwartek: 07:00-19:00
Piątek: 07:00-19:00
Sobota: 08:00-14:00
Niedziela: Zamknięte

Kontakt

Zobacz mapę

JEEP® RENEGADE W ABONAMENCIE DLA FIRM

Abonament Jeep® to wyjątkowa oferta dla Ciebie i Twojej firmy. Finansowanie ma formę miesięcznego, stałego czynszu. W zamian klient otrzymuje fabrycznie nowy samochód Jeep® Renegade, który może użytkować przez okres 36 miesięcy. Czynsz pokrywa finansowanie, rejestrację, ubezpieczenie OC i AC oraz obsługa serwisowa. Klient dodatkowo ponosi jedynie koszty związane z codzienną eksploatacją samochodu.

Sprawdź naszą nową ofertę i przekonaj się o możliwościach samochodów Jeep®. Zasiądź za kierownicą modelu Renegade, aby doświadczyć niezapomnianych wrażeń, zarówno podczas codziennych podróży po „miejskiej dżungli”, jak i w trakcie odkrywania nowych szlaków.

Wejdź na abonament.jeep.pl i sprawdź abonament dla Twojej firmy na prostych zasadach.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz --- POPROŚ O OFERTĘ

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta wynajmu jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 1100 PLN netto dotyczy samochodów Jeep Renegade GSE 150KM T4 Limited A6 DDCT FWD z roku produkcji 2019 dostępnych na stockach dealerskich do wyczerpania zapasów (w racie zawarta jest cena obowiązkowych opcji dodatkowych – lakier pastelowy w cenie 2650 zł oraz Pakiet alarm w cenie 1190 zł) w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, bez wpłaty własnej. W podanych ratach zawarte jest ubezpieczenie OC, obsługa serwisowa, ubezpieczenie szyb, ubezpieczenie od kradzieży i pożaru, ubezpieczenie AC. Promocja ograniczona w czasie. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA Poland.

Logo