CENTRUM NAPRAW SAMOCHODÓW TADUESZ SZUBA

CENTRUM NAPRAW SAMOCHODÓW TADUESZ SZUBA

Serwis: Zamknięte

Godziny otwarcia

Serwis

Poniedziałek: 07:00-19:00
Wtorek: 07:00-19:00
Środa: 07:00-19:00
Czwartek: 07:00-19:00
Piątek: 07:00-19:00
Sobota: 08:00-14:00
Niedziela: Zamknięte

Kontakt

Zobacz mapę

PROMOCJA JESIENNA

Leasing „Promocja Jesienna” to rozwiązanie dla Twojej firmy, które umożliwia finansowanie zakupu nowych oraz używanych samochodów Alfy Romeo.

Atrakcyjny całkowity koszt leasingu oraz niska wysokość miesięcznego czynszu
Minimum formalności oraz szybka decyzja leasingowa
• Możliwość załatwienia formalności zdalnie, bez wychodzenia z domu
• Obowiązkowe finansowanie ubezpieczenia Bezpieczny Leasing lub GAP
• Możliwość sfinansowania ubezpieczenia komunikacyjnego będącego w ofercie Leasys Polska Sp. z o.o. oraz usług MOPAR
• Atrakcyjne pakiety ubezpieczeń
• Możliwość dopełnienia wszystkich formalności w salonie - rejestracja na lokalnych numerach tablic rejestracyjnych możliwa w wybranych punktach dealerskich/Oddziałach Leasys

Kredyt „Promocja Jesienna” umożliwia finansowanie zakupu nowych oraz używanych samochodów Alfy Romeo.
•    Atrakcyjne oprocentowanie
•    Minimum formalności oraz szybka decyzja kredytowa
•    Okres spłaty kredytu od 12 do 72 miesięcy
•    Pierwsza wpłata od 0%!
•    Możliwość połączenia kredytu z upustami producenta (dotyczy nowych samochodów Alfa Romeo)

Sportowa Giulia, SUV Stelvio, a może stylowa Giulietta? Wybierz leasing bądź kredyt „Promocja Jesienna” i zasiądź za kierownicą Alfy Romeo.


Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz --- POPROŚ O OFERTĘ

Leasingodawca: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta leasingu jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów Alfa Romeo. Szczegółowe warunki leasingu oraz odkupu samochodu są określone w umowie. Zawarcie umowy jest uzależnione od analizy dokumentów dostarczonych przez Klienta. Wykup samochodu przez Korzystającego jest opcjonalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA Poland. Oferta jest ograniczona w czasie.

Kredytodawca: FCA Bank S.p.A. prowadzący na terytorium RP działalność za pośrednictwem oddziału FCA Bank S.p.A. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny dla samochodu w cenie 192 625,00 zł brutto: wpłata własna: 94 386,25 zł, okres kredytu: 36 miesięcy, 36 miesięcznych rat: 3 064,10 zł; stopa procentowa zmienna: 3,99 %, Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 7,40 %, całkowita kwota kredytu: 98 238,75 zł (bez kredytowanych kosztów), całkowity koszt kredytu: 15 921,35 zł, całkowita kwota do zapłaty 113 829,66 zł. Obowiązkowe AC oraz GAP lub Bezpieczny Kredyt. Wyliczenie na dzień 03.08.2020r. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz na www.fcabank.pl.

Logo           Logo